English versionwersja niemiecka

Witamy serdecznie

Strona główna

Praca

Chcąc umieścić ogłoszenie o pracy, prześlij na biuro@integracjasensoryczna.org.pl jego treść. Ogłoszenie będzie widnieć na stronie przez 2 miesiące. Potem możesz je odnowić lub zostanie usunięte. Nie pobieramy żadnej opłaty za ogłoszenia.

Oferta z dnia 21.08.2019

Warszawa, Ursynów

Niepubliczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna "Centrum Promyk" poszukuje kandydata na stanowisko terapeuty Integracji Sensorycznej. Praca od września 2019 roku początkowo 1-2 dni (również godziny poranne) z możliwością rozszerzenia zakresu godzin pracy. Możliwość podjęcia pracy na 1/2 etatu.

Placówka funkcjonuje przy ul. Puławskiej 479 lok.5 (Warszawa Ursynów).

Od kandydata oczekujemy:

- osoby odpowiedzialnej, zaangażowanej, pełnej pasji i chęci rozwoju,

- uprawnień do prowadzenia diagnozy i terapii z zakresu integracji sensorycznej,

- doświadczenia w pracy z dziećmi z potrzebą Wczesnego Wspomagania Rozwoju.

Zakres obowiązków:

-diagnozowanie i prowadzenie terapii,

-przygotowywanie pisemnych opinii,

-współpraca z rodzicami/opiekunami pacjentów,

-prowadzenie dokumentacji dotyczącej procesu terapeutycznego.

Oferujemy:

-możliwość wymiany doświadczeń z pracującymi u nas terapeutami,

- wsparcie w zakresie prowadzenia terapii,

-miłą atmosferę pracy,

-pracę w zespole interdyscyplinarnym,

- możliwość rozwoju,

-długoterminową współpracę,

-pracę w dobrze wyposażonych salach do terapii,

- wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.

Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie CV centrum.promyk@gmail.com

Oferta z dnia 06.08.2019

Warszawa, Wola

Gabinet terapeutyczny w Warszawie (Wola) nawiąże współpracę z certyfikowanym terapeutą integracji sensorycznej. Oczekiwania:

- wykształcenie kierunkowe (ukończony I i II stopień SI albo studia podyplomowe z zakresu SI),

- doświadczenie w pracy z dziećmi,,

- dyspozycyjność 2, 3 razy w tygodniu,

- kreatywność i zaangażowanie w pracy,

- umiejętność przeprowadzenia diagnozy

- dbałość o wysoki standard realizacji terapii.

Zainteresowanych Terapeutów prosimy o przesłanie CV (wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych) na adres e-mail: lidiazielinska@poczta.onet.pl