English versionwersja niemiecka

Witamy serdecznie

Strona główna

Praca

Chcąc umieścić ogłoszenie o pracy, prześlij na biuro@integracjasensoryczna.org.pl jego treść. Ogłoszenie będzie widnieć na stronie przez 2 miesiące. Potem możesz je odnowić lub zostanie usunięte. Nie pobieramy żadnej opłaty za ogłoszenia.

Ogłoszenie z dnia 10.12.2019

Warszawa, Mokotów, Praga Płd, Bródno, Żoliborz

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Centrum Terapii PROMITIS poszukuje Terapeutów Integracji Sensorycznej chętnych do podjęcia współpracy w następujących lokalizacjach: Warszawa - Mokotów, Praga Płd, Bródno, Żoliborz.

Zapewniamy:

- stały dopływ pacjentów

- przyjazną atmosferę

- profesjonalną organizację pracy

- zatrudnienie w ramach własnej działalności lub na umowę zlecenie

Zakres obowiązków:

- diagnoza i terapia dzieci z zaburzeniami integracji sensorycznej

- sporządzanie opinii

Wymagania:

- certyfikowany terapeuta integracji sensorycznej (II stopnia)

- doświadczenie w pracy na stanowisku terapeuty SI

Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi autystycznymi.

CV prosimy o wysyłanie na adres: rekrutacja@centrum-terapii.pl

Ogłoszenie z dnia 25.11.2019

Warszawa, Bemowo

TERAPEUTA INTEGRACJI SENSORYCZNEJ

Poradnia Specjalistyczna OPI-MED na Bemowie poszukuje Terapeuty SI.

Poradnia jest nowoczesnym i dobrze wyposażonym miejscem.

Szukamy osób odpowiedzialnych, chcących się rozwijać, lubiących pracę z dziećmi.

Jesteśmy młodym prężnie rozwijającym się zespołem.

Zapraszamy do współpracy.

Oferujemy umowę zlecenie.

KONTAKT 666 651 441